fbpx

Teenused

KONSULTATSIOON

Ei tea, kust pihta hakata? Oma unistuste elluviimiseks pakume Sulle kogu ehitusprotsessi vältel nõustamist ideest hoone püstitamiseni.

Kui Sul on käsil mõni arhitektuuriprojekt või lihtsat planeerid maja ehitamist, siis astu meie kontorist läbi. Leiame parimad lahendused Sinu unistuste kodu rajamiseks. Teeme esialgsed joonised ning koostame hinnapakkumise. Meie professionaalsed töötajad aitavad planeerida kogu ehitusprotsessi ja viivad selle edukalt ellu.

Kogu protsessi kestel on Sinu kontaktisikuks vastutav spetsialist, kes kannab hoolt, et kõik detailid on läbi arutatud ning töö kulgeb plaani kohaselt ja kokku lepitud ajagraafiku alusel. Hästi läbimõeldud ja planeeritud tegevus on peamine tagatis parima tulemuse saavutamiseks ja kliendi rahuloluks.

Tule ja rajame koos Sulle unistuste kodu!

PROJEKTEERIMINE

Soovid isikupärast kodu või muud hoonet? Töötame välja kliendi soovi põhjal mitmesuguse otstarbega hoonete arhitektuurseid lahendusi ning koostame nende rajamiseks vajalikke puitelementhoonete konstruktiivseid projekte koos tootmis-ja montaažijoonistega.

Kui sul on sobiv arhitektuuriprojekt juba olemas, siis saame selle alusel koostada vajalikud puitelementmajade tootmis-ja montaažijooniseid. Meie spetsialistid ja koostööpartnerid hoiavad end pidevalt kursis sihtturgudel kehtivate normide ja regulatsioonidega, et saaksime tagada oma klientidele suuremat kindlustunnet ja rahulolu. Me kasutame spetsiaalselt puitmajade projekteerimiseks loodud programme, mille abil tehakse majadest detailsed joonised, mis hiljem edastatakse tootmisüksusesse.
Vajaduse korral aitame ka suhtlemisel kohalike omavalitsuste ja teiste riigiasutustega.

Tootmine

AMV House majatehas paikneb Tartu külje all Tila külas. Majatehases valmivad eri suuruses puitkonstruktsioonil elemendid. Võimalik on toota väga erineva laiuse, kõrguse, paksuse ja komplektsusega puitkarkassil konstruktsioonielemente (seinaelemendid, vahelaeelemendid, katuseelemendid, terrassielemendid jne). Meie elemendid sobivad väga erinevat tüüpi hoonete püstitamiseks. Oma töös kasutame vaid tugevussorteeritud puitu (C24) ning sertifitseeritud kinnitustarvikuid ja lisamaterjale.

Tänu tunnustatud koostööpartneritele tagame kvaliteedi nii meie toodetud elementidele kui ka lisamaterjalidele (voodrilaud, aknad, uksed, trepid jne). Kogu tootmisprotsess on etappide kaupa dokumenteeritud ja pildistatud, et tagada kindel kvaliteet oma klientidele. Toodetud ja paigaldusvalmis elemendid nummerdatakse püstitusjooniste alusel ja pakitakse sellises järjekorras, et ehitusplatsil on elementide lahti pakkimine võimalikult lihtne ja püstitusprotsess seetõttu kiirem.

Püstitamine

Pakume enda toodetud elementmajade püstitusteenust 3–4-meheliste, vajaduse korral suuremate brigaadidega kliendi objektil nii Eestis kui ka väljaspool. Tehases valminud konstruktsioonielemendid tagavad kiire ehitusprotsessi objektil, seetõttu on elementmajad kõrge kvaliteediga ning maja püstitamisel ei avalda ilmastikuolud puitelementidele kahjulikku mõju.

Meie puusepad on oma ala kogemustega spetsialistid, suhtlevad vajaduse korral ka inglise keeles ning on varustatud korralike liikumisvahendite ja tööriistadega.

Meie püstitusbrigaadi moto igas olukorras on „Pole olemas probleeme, on vaid lahendused!”

Lisa- ja eritöid (maalritööd, plaatimised jne) teeme kokkuleppel.