fbpx

Ta kontakt med

Marko Lõuk

Marko Lõuk

STYREMEDLEM / SALGSSJEF

mob. +372 50 20 121
marko.louk@amvhouse.ee
EST | ENG | RUS
Moris Dietrich

Moris Dietrich

SALGSSJEF

mob. +372 55 563 651
moris@amvhouse.ee
EST | ENG

Heiko Kurtmann

Heiko Kurtmann

SALGSSJEF

mob. +372 52 92 164
heiko@amvhouse.ee
EST | ENG | GER
Alvar Rebane

Alvar Rebane

DESIGNER

mob. +372 52 41 876
alvar@amvhouse.ee
EST | RUS
Juta Koor

Juta Koor

REGNSKAPSFØRER

tel. +372 52 24 248
juta@amvhouse.ee
EST
Monika Päiviste

Monika Päiviste

ESTIMATOR

på barselsorlov
monika@amvhouse.ee
EST | ENG | RUS

Triinu Orm

Triinu Orm

DESIGNER

på barselsorlov
triinu@katusefermid.ee
EST | ENG

Piret Savimägi

Piret Savimägi

HMS-SPESIALIST

mob. +372 52 28 337
piret@amvhouse.ee
EST | ENG
Siim Siik

Siim Siik

ESTIMATOR

mob. +372 52 54 335
siim@amvhouse.ee
EST | ENG
Marti Aros

Marti Aros

PURCHASING MANAGER

mob. +372 51 79 990
Marti.aros@amvhouse.ee
EST | ENG | FIN

Tanel Lillemets

Tanel Lillemets

Produksjonssjef

mob. +372 56 650 048
tanel@amvhouse.ee
EST | ENG | FIN

Kontakt oss

AMV House OÜ
Kommersiell registerkode (EST): 14175884
MVA (EST): EE101943655
Kommersiell registerkode (NOR): 918 938 753
Adresse: Kuusisoo tee 9, Tila küla, 60532 Tartu vald, Tartumaa, Eesti.
Vi ønsker alle kunder velkommen E-R 8:00-17:00

Mob: +372 502 0121 / +372 524 7478
E-mail: info@amvhouse.ee