fbpx

Firmast

AMV House OÜ on 2016. aastal Eesti kapitalil loodud ettevõte, mis tegeleb puitelementhoonete tootmisega. Projekteerime, toodame ja paigaldame seina-, vahelae- ja katuseelemente eri tüüpi hoonetele alates saunadest-suvemajadest lõpetades rida- ja korruselamute ning ärihoonetega.

Meie soov on pakkuda klientidele lahendusi, mis oleksid keskkonnasõbralikud, energiasäästlikud ja aega kokkuhoidvad. Läheneme alati individuaalselt oma klientide soovidele, leides koostööna parimad lahendused nende soovide ja unistuste elluviimiseks.

Olles tegutsenud vaid mõned aastad, on meil siiski tugev ja professionaalne meeskond, tänu kellele ei karda me seada suuri eesmärke. Meie inimestel on oma erialal aastatepikkune kogemus, olles juba varem tegevad nii projekteerimise, projektijuhtimise kui ka konstruktsioonielementide tootmise ja müügiga. Oma töötajate puhul väärtustame ennekõike sihikindlust ja teotahtelisust, kliendisõbralikku müügipoliitikat ja teeninduskultuurist lugupidamist.

Soovime lähiaastatel areneda üheks juhtivaks puitkarkass elementmajade tootjaks ja tarnijaks Eestis. Oma toodangut tarnime lisaks Eestile ka Rootsi ja Norra turule ning uuteks sihtmärkideks on võetud Saksamaa, Taani, Soome, Islandi ja Šotimaa/Suurbritannia turgudele sisenemine.

AMV HOUSE MAJATEHAS – miks meid valida?

Kogemused ja suhtlus

Meie noor ja professionaalne meeskond soovib pakkuda kõigile klientidele kvaliteetset teenust, sõbralikku ja siirast suhtlust, muutes kliendi jaoks koostöö meiega meeldejäävaks ja positiivseks kogemuseks. Pöörame suurt tähelepanu oma töötajate harimisele ning peame oluliseks, et nad saaksid töötada kaasaegsetes ja sõbralikes tingimustes ning seeläbi pakkuda meie klientidele paremat teenust.

Endale kodu või muu hoone ehitamisel tuleb olla detailne ja täpne kogu protsessi jooksul. Siinkohal sobivad tööprotsessi hästi iseloomustama mitmed vanasõnad – tark ei torma või üheksa korda mõõda, üks kord lõika. Pühendades planeerimise faasis rohkem aega detailidele, võime olla kindlad projekti õnnestumises ja kliendi rahulolus pikkadeks aastateks.

Meile oluline on jätkata suhtlemist ka oma klientidega peale projekti lõppemist ning oleme tänulikud nii meeldiva kui ka ausalt kriitilise tagasiside eest, et oma tegevust edaspidiseks veelgi professionaalsemaks muuta.

Kindel kvaliteet ja kiirus

Täpsus tellimuste vormistamisel, projekteerijate pädevus ja pühendumine ning kaasaegsed tootmistingimused tehases tagavad meie toodete kõrge kvaliteedi. Regulaarne kvaliteedikontroll tehases garanteerib meie toodete usaldusväärsuse. Kogu protsess alates müügist kuni hoone püstitamiseni dokumenteeritakse ja pildistatakse (tootmine ja püstitus), mis tagab meie teenuste stabiilse kvaliteedi ning klientide kindlustunde.

Tootmises kasutatavad materjalid ja tooted vastavad Euroopa ehitusstandarditele, kasutame oma tarnijatena vaid kõige usaldusväärsemaid ja kvaliteetsemaid materjale pakkuvaid ettevõtteid. Kõik see kokku võimaldab hiljem ehitusplatsil kiiret ja täpset elementide montaaži ja lühemat ehitusperioodi, mis kliendile tähendab nii ajalist kui rahalist võitu.

Anname kogu protsessi vältel endale aru, et me ei tooda vaid järjekordset hoonet, vaid loome mõnele perele hubase kodu või mõnele firmale kvaliteetse töökeskkonna.

AMV House – Building the future!