fbpx

PUITELEMENTMAJAD

Meie kiire elutempo juures on viimastel aastatel üha suuremat populaarsust kogunud tehases toodetavad tasapinnalistest puitelementidest kokku monteeritavad elementmajad. Elementmajadega saame pakkuda energiasäästlikke lahendusi ja meeldivat elukeskkonda. Puit on ökoloogiline materjal, mille valimisel tehakse keskkonnasõbralik otsus. Kuna iga projekt on erinev ja isikupärane, siis saame puitelementidest lahenduse abil luua Sulle unikaalse kodu täpselt Sinu eelistuste järgi.

Elementmaja tootmine koosneb järgmistest etappidest:

  • Kliendi soovide ja vajaduste väljaselgitamine
  • Eelarvestamine
  • Projekteerimine
  • Tootmine
  • Tarne ja püstitus

Tehasetoodanguna saame puitelementmaju pakkuda taskukohase hinnaga, sealjuures kogu hoone valmimise protsessi oluliselt täpsemalt ette planeerides. Kasutatavad ehitusmaterjalid on kindlalt kaitstud erinevate ilmastikutingimuste eest, mis näitab nende kvaliteeti. Meie elementmajad on toodetud vastavuses rahvusvaheliste ehitusnormide ja ehitusseadustega, meie spetsialistid hoiavad end pidevalt kursis sihtturgudel kehtivate normide ja regulatsioonidega.
Elementmajade eelis on sõltumatus aastaaegadest, mis võimaldab elementmaju toota ning tänu kiirele paigaldusprotsessile püstitada aasta läbi olenemata asukohast. Konstruktsioonielementides kasutame tugevussorteeritud puitu (C24) ning sertifitseeritud ja kontrollitud kinnitustarvikuid ja lisamaterjale. Lisaks hoitakse kõiki hoonematerjale ja -konstruktsioone tehase kuivades ruumides, tänu millele on nad kaitstud ilmastikumõjude eest, ning ka nende pakendamisel on sellele suurt tähelepanu pööratud. Elementmaja komponendid tarnitakse ehitusobjektile pakituna kaitseks ilmastikuolude eest.

Meie kolme standardse tarnekomplekti hulgast peaksid leidma endale sobiva lahenduse kõik huvilised alates ehitajast, arendajast kuni täislahendusi otsivate eraisikuteni. Olenevalt soovidest on võimalik tarnekomplekte muuta ning lisada sinna soovitavaid materjale ja teenuseid.

MEIE TÜÜPKONSTRUKTSIOONID

MEIE STANDARD TARNEKOMPLEKTSUSED